Apie gyvenimą

Todėl per situacijas, įvykius ar ligas, mes nukreipiame pamatyti, kur klystame ir ką darome ne taip. Todėl liga ne tik signalas, bet ir didžiulė dovana, jeigu sugebėsime tą dovaną pamatyti, priimti ir įprasminti savo gyvenime.

Kiekvienoje situacijoje, kuri atrodo nereikalinga, kurioje mums „ skauda“ yra tai, kas būtina mūsų vidiniam augimui. Todėl visus kviečiame permąstyti: jeigu nuolat įsijungia ta pati plokštelė – pasikartojantis įvykis ar situacija, atkreipkime į tai dėmesį, nes tai, ko mums labiausiai trūksta, ir yra tai, ką labiausiai reikia išmokti.

Dažnai paskaitose pateikiame ledkalnio simbolį. Mums norėjosi išsiaiškinti, kas mūsų gyvenimo, sveikatos ir sėkmės filosofijoje yra toji nematoma ledkalnio dalis? Ledkalnio viršūnė – tai, kas matoma, kas pasireiškia fiziniame, materialiame lygmenyje: įvairiausi įvykiai, situacijos, avarijos, darbo netekimas, vidinė frustracija, depresija, nesutarimai šeimoje, ligos. Tačiau tai, ką matome ir jaučiame, kyla iš to, kas nematoma, iš tos po vandeniu esančios didžiausios ledkalnio dalies – būtent iš ten ateina impulsai visoms gyvenimo situacijoms. Ir sveikatai – taip pat. Ligos simptomas – tai ledkalnio viršūnė, signalas, kad žmoguje kažkas negerai. Norint jam padėti išgyti, reikia panagrinėti ledkalnio gelmę – žmogaus gyvenimą, jo bendravimą su artimaisiais, realizaciją darbe, jo emocinį pasaulį, požiūrius, mintis, sąmoningumą.

Mūsų pacientai gauna „namų darbus“……

Dauguma klientų pas mus ateina jau žinodami apie gydymo būdus ir mūsų požiūrį į sveikatą. Dažniausiai tai būna pacientai, kurie gydėsi kitur, bet negavo trokštamo efekto. Atvyksta sergantys lėtinėmis ligomis, reumatoidiniu artritu, širdies ir kraujagyslių ligomis, su amžiui nebūdingais nuplikimais alergiški, ypač dažnai pasireiškia alergijos vaikams. Pažintis su liga prasideda nuo pokalbio, kuris trunka iki dviejų valandų. Pacientas išsako simptomus, o mes jam užduodame daug klausimų apie jo gyvenimą. Atsakydamas į juos, nejučia pats žmogus atranda savyje vidinius pergyvenimus, neigiamas mintis, požiūrius į žmones, situacijas. Pacientas atranda jog tai ir yra ligos priežastys, „užvedančios“ neigiamas biochemines reakcijas organizme, kurios vėliau sukelia kūno pakitimus.

Kiekvienas atvejis skirtingas, todėl ir gydymo būdai skiriasi. Visuomet rekomenduojame paskaityti knygų, kurios padeda susivokti savyje, atpažinti simptomų priežastis. Pagrindinės knygos, padedančios atrasti ligos priežastis ir užvesti sveikatos procesus yra šios – Luiza Hay „ Mylėdamas save būsi laimingas“, Lise Bourbeau „Tavo kūnas sako „Mylėk save “, V. Sinelnikovas „Pamilk ligą savo. Pasąmonės paslaptys“ ir „Skiepai nuo streso“. Audronė Ilgevičienė „Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ ‚“Malda „ ir kitų autorių knygos. Atsižvelgiant į situaciją, paskiriame homeopatinį gydymą, fitopreparatų, sustatome sveikos gyvensenos programą, apmokiname praktikų ir fizinių pratimų. Efektyvumą pasiekiame ijungę plauko tyrimą, kuris labai tiksliai parodo, kokių mikroelementų trūksta organizme, kokie elementai gali padėti iš jo pašalinti sunkiuosius metalus kartu tai atskleidžia kokios žmogaus charakterio savybės formuoja mikroelementų sutrikimus, kas labai svarbu gydymo procese. Dar viena gydymo dalis – tai įvairios praktikos, kurios padeda atstatyti dvasinę ir fizinę pusiausvyrą. Kalbamės apie harmoningo gyvenimo dėsnius, kurių laikytis padeda savistaba, emocinių būsenų koregavimas, kantrybės ugdymas ir malda.

Žmonės įpratę savo sveikatos reikalus užkrauti ant gydytojų pečių, o mes siūlome jiems dirbti savo sveikatos labui.
Žmogus turi dirbti pats, o mes tik duodame nuorodas,“ raktus“ nuo visapusiškos sveikatos. Tačiau dažniausiai jau po pirmos konsultacijos išlaisvėja mūsų pacientų požiūris į save ir savo sveikatą bei gyvenimo situacijas.

Kad pasikeistų mąstymas ypač jeigu pacientas vyresnis, reikalingas pastovus, kantrybės, sistemingumo, optimizmo reikalaujantis darbas su savimi. Nukreipiame suprasti, kad gyvenimas 60 ℅ nulemia jo sveikatą ir kad žmogaus bendravimas su vaikais, tėvais, kaimynais, bendradarbiais, vyru ar žmona turi didelės įtakos jo sveikatai. Pacientui paaiškiname, kad per pastovius emocinius išgyvenimus, vidinę įtampą užvedami vidiniai biocheminiai procesai, kurie tiesiogiai veikia jo ląsteles, organus.

Nukreipiame pacientą įsisąmoninti, kad kalta ne situacija, ne kitas žmogus, o jo požiūris, nuostatos, reikalavimai kitiems, ego įgeidžiai, ambicijos. Norint sau padėti teks išskleisti širdies gerumą, atlaidumą, taikingumą nes tai ir kuria stipriausius sveikatos procesus.
Jeigu pykčiu atsakai į pyktį, iš karto reaguoja kepenys, dėl ko gali prasidėti intoksikacijos procesai, o vėliau tie nuodai virsta akmenimis tulžies pūslėje. Pyktis gali būti ne tik išorinis, bet ir tylus, slepiamas. Kaip klystame, manydami, jog tyliai niršdami, o viešai šypsodamiesi, galėsime paslėpti savo nuodus – jie vis tiek kaupiasi mūsų organizme, vėliau virsdami ligomis arba nemaloniomis situacijomis, taip siekdami atkreipti dėmesį, kad darome negerai.

Deja, atsitiktinumų nebūna. Viskas, kas vyksta, turi priežastį. Jeigu pacientas susivokia, ateina kas mėnesį į konsultaciją, 4-5 kartus. Jeigu liga rimtesnė, susitinkame kartą per mėnesį maždaug pusantrų metų. Pasitaiko ir taip, kad po antros konsultacijos iš viso nepasirodo, nes problema išsisprendė. Būna ir taip, kad po kelių metų pacientui simptomai sugrįžta, nes kažko savo gyvenime nesugebėjo pakeisti ar atsirado nauji nesupratimai ir užstrigimai kažkuriose gyvenimo srityse. Mūsų tikslas su natūraliais gydymo metodais simptomą palengvinti, jį valdyti ir taip žmogui padėti sveikti. Iš visos širdies norime padėti pacientui suprasti, kad jis pats simptomą sukūrė ir nukreipiame paieškoti, kaip tai susiformavo, kokiais požiūriais, įvykiais.

Siekiame padėti žmogui prasmingai žiūrėti į ligą, o ne su pykčiu, ir jokiu būdu nekeikiant likimo ar Dievo, nes taip dar labiau apsunkinama situacija. Reikalinga išmintingas nuolankumas, kantrybė ligos atveju, atsiveriant gerumui, pasauliui, žmonėms, keitimuisi, maldai ir darbui su savimi! Liga duota tam, kad žmogus keistųsi.

Nuo ko priklauso žmogaus sveikata?

60 proc. žmogaus sveikatos lemia gyvensena, 15 proc. – paveldimumas, 15 proc. – aplinka ir tik 10 proc. – medicinos pagalba. Į 60 proc. gyvensenos įeina mąstymas, bendravimas, mityba, fizinė veikla, atliekamas darbas, tarnystė kitiems.

Didelė dalis sveikatos sutrikimų yra todėl, kad žmogus neatiduoda savo energijos kitiems. Arba tingi, arba jo ego ima viršų, arba nori užsidirbti, bet nieko neduoti kitiems ir kažkaip lengvabūdiškai „prasmukti“ šioje žemėje.

Žmogaus sveikatą lemia pagrindiniai dėsniai: meilės, tiesos, evoliucijos. Visuomet turime judėti į priekį, mokytis, tobulėti, atrasti kažką naujo, išmokti paleisti sena. Svarbus priežasties ir pasekmės dėsnis, suvokiant, kad viskas, kas vyksta mūsų gyvenime, yra mūsų pačių sukurta, nieko nėra atsitiktinio.

Gyd. Edita dažnai mėgsta pabrėžti : Ar viską darome „kaip sau“ ? Kartais ūkininkai sako: štai, vienos daržovių lysvės pardavimui, kitos sau. Jeigu visas lysves augintume kaip sau, viskas mūsų gyvenime būtų kitaip. :) Visose srityse, visose profesijose riekalinga atlikti darbus sąžinigai, dorai, su didele atsakomybe, gera nuotaika ir kūrybiškumu.

Žmogaus gyvenime labai svarbus darbas. Turime atiduoti savo talentus kitiems ir dėl visumos gerovės. Siekti taikingai, nuoširdžiai ir atvirai bendrauti su visais, kas jie bebūtų. Laikytis švaros, atsakomybės tiek fizinės, tiek emocinės, tiek žodžiuose, mintyse. Jei mėtai savo šiukšles bet kur, ir pats gausi tam tikrų „šiukšlių“ per gyvenimo situacijas. Ką sukuri, tas grįžta.

Rytą reiktų pasitikti su malda. Atsiverti dienai – naujam mažam gyvenimui. Pusvalandis sąmoningo kvėpavimo. Išjudinti kūną mankšta. Rinktis, ką valgyti. Skaityti įkvepiančias ir į dvasios gelmes nukreipiančias knygas. Harmoningai mąstyti, kalbėti ir veikti. Stebėti save ir analizuoti.

Kiekvieną dieną žengti nors mažą žingsnelį į priekį su Dievu, meile ir gerumu širdyje!

Su Meile :) Gyd . Diana ir Gyd. Edita

< atgal