Harmonija ir sveikata

exclusive delicate concept - butterfly on water in garden
Mūsų tikslas – padėti kurti kūno, psichikos, proto ir dvasinę Sveikatą. Puoselėti harmoningą grožį visose gyvenimo srityse. Mes iš gausos metodikų pasirinkome šias natūralias diagnostikos ir gydymo programas:
1. Diagnostikos ir gydymo metodas iš plaukų. Po plauko tyrimo nustatomi mikroelementai, po to vartojant trūkstamus mikroelementus sustiprėjama iš vidaus, įgaunama emocinė – psichologinė pusiausvyra, atsistato teigiamos emocijos, efektyviau siekiama užsibrėštų tikslų.

2. Homeopato konsultacija.

3. Lotoso astropsichologinis metodas. Įvertinti stipriąsias organizmo puses parinkti homeopatiją ir fitoterapiją.

4. Gydomoji muzika. Garso vibracija išjudina sutrikimų „užtvankas“, nors ir priešinasi protas, ji veikia nepriklausomai nuo mūsų valios.

5. Individualios Dvasinės saviugdos ir harmonijos programos. Emocinio intelekto lavinimas. Psichinio ir emocinio stabilumo ugdymas. Praktikos organizmo harmonizavimui.

6. Astropsichologinė konsultacija. Tai pagalba norintiems išgirsti save ir atrasti savo sėkmės kelius gyvenime, suprasti savo talentus, savirealizacijos galimybes, suprasti nesėkmių priežastis, atrasti naujas galimybes į sėkmę ir gerovę.

7. EXPRESS konsultacijos: (ekonomiška veikliems ir taupantiems)

– Jaunimui ir studentams skirta konsultacija.
– Moterims (sustiprinti vidinei moteriškai jėgai).

Mūsų dėmesys nukreipiamas siekti Sveikatos, ugdant pasitikėjimą savo jėgomis, kūnu, minčių pasauliu ir akcentuojant būtiną paciento tikėjimą savimi ir atsakomybę už savo gyvenimą. Mes kviečiame pažinti natūralios Gamtos, MEILĖS, Širdies gerumo ir kupinų optimizmo Minčių gydomąjį poveikį. Mūsų siūlomų natūropatinių metodikų esmė ir efektyvumas remiasi tuo, kad SUAKTYVINTUME PAČIO ŽMOGAUS IŠSVEIKIMO PROCESUS. Kurkime dovanas savo vidinėje erdvėje įaudžiant Meilę, atjautą, gerumą ir rūpinimąsi vienas kitu. Būkime Dovana savimi, spinduliuojant Taikingumą, geraširdiškumą, nuoširdumą, paprastumą ir džiaugsmą, kad esame vienas kitam taip reikalingi! Kurkime savyje optimizmą ir kūrybiškumą. Atsiverkime pasauliui, kitimams ir žmonėms. Pamatykime ir domėkimės kitais žmonėmis, padėkime vienas kitam. Mylėkime!
Pažadinkite savyje atsakomybę už žemę! Ką mums praneša gamtos stichijos? Kiekvienas galime (privalome !) prisidėti prie harmonijos kūrimo gamtoje. Gyvenimą lemia išmintingas procesas. Suvokimai apie sveikatos dėsnius ir ligos svarbą žmogaus gyvenime. Mūsų tikslas: gydymo – sveikatinimo metodikų esmė neužtušuoti susirgimo simptomų, o skatinti savigydos procesus ir nukreipti žmogų pilnai suprasti susirgimo tikslą, priežastį ir aktyviai dalyvauti savo sveikatos kūrime.
SVEIKATA – tai gyvenimo audinys, kurį audžia pats žmogus iš savo minčių, jausmų, emocijų, poelgių, pažiūrų ir santykių su kitais žmonėmis. PLAČIAU>>>

 

 

 

< atgal