Harmonijos principai

Gyvenime siekdami harmonijos ir sėkmės, atsiminkite tam tikrus principus:
- tobulindami save, keisdami savo ydas ir kategoriškumą į išmintį, geranoriškumą ir meilę, keičiame ir pasaulį;
- Visata laikosi bendradarbiavimo principo;
- gerbkite ir vertinkite kiekvieno žmogaus darbą;
- laikykitės tarpusavio pagarbos ir supratingumo;
- atminkite, kad būdami skirtingi, mes galime būti vieningi..!
Ar jums nekyla šie klausimai: kas yra gyvenimas? Kas yra Visata? Ką reiškia būti žmogumi? Kaip sukurtas pasaulis?
Žmogui būdinga mąstyti, tirti, siekti žinių, kurti… Mes gimstame, kad pasauliui įteiktume savo dovanas. Privalome dirbti vidinį darbą, kad pažintume save, persvarstytume mus varžančias nuostatas ir jas keistume, nes tai trukdo kuo geriau išskleisti savo talentus ir juos dovanoti pasauliui! Kiekvienas iš mūsų savaip kovoja su savo netobulumu ir stengiasi atskleisti viduje slypinčią šviesą.
Mūsų gimimo momente yra įrašytas charakteris, šio gyvenimo uždaviniai, stiprybės ir silpnybės. Astrologija – tai sielos kosminis pasas, suteikiantis žinių, kaip naudotis šiuos kosminiu žemėlapiu. Svarbu suvokti ir tai, kad mes turime laisvą valią!
Kiekvienas iš jūsų, mielas „Harmonijos ir sveikatos“ lankytojau, esate nepakartojamas. Toks pat gimimo horoskopas kaip jūsų, pasikartos tik po 25 000 metų! Mūsų kiekvieno gimimo akimirką į mus įsirėžė viso pasaulio vibracija…
Mūsų tikslas – atskleisti šį gimimo momentą, niekas kitas to nepadarys. Geriausia, ką galime padaryti kitiems ir visam pasauliui – tai tobulinti save! Suvokus savo vidaus silpną vietą, galėsime atmesti nenaudingus elgesio šablonus.
Pasaulis yra įspūdingo sumanymo ir vidinės tvarkos rezultatas..!
Susidraugavus su savo vidine gėla, suprantame, ką reikia daryti ir keisti, kad įdarbintume visas savo dalis, realizuotume save ir siektume pilnatvės ir savipakankamumo jausmo. Sumaterialėjusi, paviršutiniška, skubri ir šalto proto bei intelekto pasaulio dalis vis verčia mus vengti to, ką jaučiame savo vidinėje erdvėje. Ši dalis sintetinė, pašėlusi, mes daromose daug nereikalingų darbų ir tai, ko nenorime daryti – arba tai tiesiog skirta ne mums… Taip mes nutolstame nuo tikrojo savęs. Visas mūsų gyvenimas persikrausto į galvą, o širdis pamirštama. Didžioji dalis žmonių gyvena ne pagal savo vidinį ritmą, jie net nežino, koks tas ritmas. Kaip pasiekti tikrąją savo esmę, išgirsti sielos šauksmą, o nepaviršines emocijas? Siekiamos žinios su atvira širdimi tikrai padės judėti tinkamiausia sava kryptimi.
Jei norite išmokti išgirsti save ir atrasti savo kelią, padedame tai pasiekti, nurodome daug būdų ir duodame raktus, kuriais atrakinti savo vidinius uždavinius teks patiems… Niekas geriau už jus nežino, ko jums reikia!
Tik norėkite save išgirsti!
“ Harmonijos ir sveikatos“centre padėsime jums surasti kelius, kaip padėti išskleisti savo vidinius talentus. Taikome inividualias konsultacijas, o per LMESD organizuojamus švietėjiškus renginius nukreipiame žmones siekti gyvenimo laimės žinių, kad suvoktume visų situacijų, vykstančių gyvenime, prasmę ir svarbą.
——————————————————————————————————-
Stebuklų, kuriančių Jūsų sveikatą, išorėje nėra..! Mūsų organizmas yra susibalansuojanti, autonominė išlikimo sistema.
Jeigu padėsime savo kūnui tinkamai maitindamiesi, atlikdami pratimus, pirštų derinius (mudras), tiksliai parinkdami mikroelementus (atlikdami plauko tyrimą), taikydami muzikos, vandens terapijas, kvėpavimo pratimus ir suvoksime stuburo svarbą mūsų organizmui, kūnas tai panaudos gijimui..!
Atminkite, kad visos Jūsų taikomos priemonės turi suaktyvinti savigydos galias. Niekas už Jus pačius negali sportuoti, atlikti mudrų ar kvėpavimo praktikų, sekti minčių ar pasirinkti švarų maistą. Tai padaryti galite tik Jūs. Neverskite vaisto ar gydytojo sveikti už Jus.
Pasikliovimas savo jėgomis yra pirmoji būtina sąlyga norint siekti ilgaamžiškumo ir sveikatos.
Mūsų tikslas – pažadinti Jūsų pasitikėjimą savimi ir viltį sveikti nepriklausomai nuo to, kokia situacija bebūtų… sužadinti Jūsų nuojautą ir gebėjimą vertinti.
Jūs patys turite dalyvauti savo sveikimo ir stiprinimo programoje ir tik Jūs, remdamiesi informacija ir rekomendacijomis, savo nuojauta ir intuicija, turite nuspręsti, koks gydymo metodas galėtų Jums būti naudingas. Egzistuoja daugybė gydymo metodų tai pačiai ligai ar sutrikimui gydyti. Jie daugiau ar mažiau vieni nuo kitų skiriasi taikomomis priemonėmis, laiko sąnaudomis, išlaidomis, tikslais, filosofija ir t.t. Dažnai skiriasi ir įtaigumas, kuriuo grindžiamas tam tikro gydymo išskirtinumas ir ypatingas veiksmingumas. Tačiau niekas neįstengs Jums padėti, jei:
- patys netikite savimi;
- jei netikite Jums padedančiu žmogumi;
- jei netikite pasirinktais metodais ir tinkamai pasirinktu laiku.

Parengė gyd. Diana Laurynaitienė

< atgal