Homeopatija

Sanfte Medizin

Homeopatija – tai medicinos mokslo kryptis, kurios pagrindą sudaro gydymas mažomis vaistų dozėmis, kai gydymas didelėmis tų vaistų dozėmis sukelia reiškinius panašius į ligos požymius. Tai svarbiausias homeopatijos principas (pagal Samuelį Hanemaną). Homeopatijos objektas – visas žmogus. Homeopatijos tikslas – tai ne simptomų šalinimas, o visiškas ligos išgydymas.

Dar Hipokratas prieš 2500 metų akcentavo, jog kiekviena liga – tai požymis, kai kūnas bando atgauti prarastą pusiausvyrą, ir šias jo pastangas būtina kuo veiksmingiau palaikyti.

Homeopatinis gydymas nukreiptas į organizmą reguliuojančių procesų stimuliavimą. Tokie procesai skatina savaiminį gijimą.

Šiuolaikinė homeopatija kelia klausimus – kodėl prasidėjo liga, kokia yra atsiradusio simptomo priežastis – ir stengiasi veikti būtent tą priežastį.  Negydant ligos priežasties, o tik slopinant simptomus, simptomai atsinaujina, ir liga pereina į kitą, sunkesnę faze.
Homeopatiją galima derinti su įprastine medicina.

Homeopatiniai vaistai tinkami vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių principų – nepakenkti.
Plačiau skaitykite www.siuolaikinehomeopatija.lt

 

 

< atgal