Nuo ko pradėti kelią į sveikatą?

IMG_1851

Kiekviena diena yra mažas gyvenimas turintis įrašą ateičiai. Kiekvienos dienos pasirinkimais kuriame SVEIKATĄ arba ją silpninam. O svarbiausia, kad SVEIKATĄ veikia visi Gyvenimo įvykiai, išgyvenimai ir bendravimo žmogaus su žmogumi galia!
Nuo ko pradėti kelią į sveikimą? Jums siūlau pradėti kelią į sveikatą nuo minčių, nes tai Jūsų kasdienis Sielos maistas, kuris turi tapti vaistu.

Visos žmonių mintys nėra tik vidaus reiškinys. Mintys įkūnijamos į materiją.
"Negali būti žmogus laimingas ir sveikas, jei jis neseka savo Minčių." - Markas Aurelijus

Mintys = Sveikata Emocijos Jausmai = Pažinimas emocijų. Požiūris į save Gerovė = Tikėjimas savimi ir ryžtas, darbas su savimi

Tik viduje stiprus žmogus pajėgus atstovėti stresines situacijas, permainų ir kitimų periodus gyvenime. O kada žmogus STIPRUS VIDUJE? Tada, kai per gausias gyvenimo patirtis, skausmus, nesutarimus, kančias ir vidinius bei išorinius įvykius pradeda suvokti, kad jo stiprybė yra pažinime SAVĘS. Kad yra svarbi būtinybė -darbas su savimi ir apjungimas Kūno+ Proto-minčių +Emocijų jausmų ir suvokimas kad esu SIELA! O Sielos įrankiai ir yra Kūnas, Protas- Mintys ir Emocijos, Jausmai.

Sveikata ir laimė yra įgimta žmogaus būsena. Ieškoti SVEIKATOS reikia savo vidiniame centre, o ne išorėje. Labai teisingas sakinys ir svarbus, bet ,uh, kiek reikia padirbėti ir ašarų bei kančios prakaito pralieti, kad suprasti jog sveikata yra VIDINIAME AŠ pasaulyje!

Jums skirta Metodikų ir žinių sistema: “Aš galiu padėti pasveikti sau pačiam”

Jei Jūs norite suprasti savo ligų ir nesėkmių priežastis, norite išmokti būti laimingi ir sveiki, viskas čia skirta Jums! Kad atrastumėte tikrą sveikatą, laimę ir kurtumėte tai Patys. Atrasite žinių ir aptarimų:

-Kaip išlikti sveikam.

-Kaip atrasti savo organizmo individualumą.

-Kaip pajusti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą.

-Padedu pažinti save.

-Atrasti ir suprasti savo talentus. Savirealizacijos galimybės.

Sveikatos programa, kurią Jums siūlau, yra paremta pačio žmogaus nuoširdžiu noru dalyvauti sveikatos kūrime, o tai yra viso GYVENIMO SVEIKATOS kūrimas.

Tai reiškia, kad SVEIKATA priklausys nuo to, kaip sugebėsite atsiverti PERMAINOMS.

LIGA, nelaimės ar nemalonumai yra kvietimas į permainas. Sunkumas viduje, santykių konfliktai ar bloga savijauta yra todėl kad jums sunku PERMAINOSE ir  neatrandate nuo ko reikia pradėti kitimus.

Todėl esmė tame, kad reikės dirbti su savimi, keisti savo gyvenimo būdą, įpročius, kategoriškumus, į sveikatą kuriančias dorybes, tokias kaip pozityvumas ir sprendimų ieškojimas, kantrybė, geraširdiškumas, valia, atlaidumas, meilė aplinkiniams ir sau, tyrumas, kuklumas, džiugesys, dėkingumas...Tai įmanoma ugdyti, nes visuose šiose savybėse kaip pvz. DĖKINGUMAS slypi veiksmas, ugdomas santykiuose, bendraujant su žmonėmis,  darbas su savimi,darbas šeimose, darbas su partneriu, darbas veikloje ir profesijoje, darbas visuomenėje  ir kantrybė, nes viskam reikia laiko!

Kas dieną suteikite sau laiko TYLAI, MALDAI, DĖKINGUMUI už patį Gyvenimą ir tai ką turite dabar! Už viską kas vyksta ir vyko gyvenime...

Sveikata pradeda kurtis iš saiko jausmo ir dėkingumo iš pozityvumo lavinimo. Ne iš trūkumo ir nepasitenkinimo emocijos...

< atgal