Paskaitos

Hydrangeas
Dvasinės saviugdos ir Sveikatos versmės kūrimo programa  „Harmonija ir Sveikata„
Paskaitas - seminarus praveda:

Gyd. Diana Ambrė homeopatė - natūropatė , astropsichologė, lektorė, Holistinės Sveikatos propaguotoja
.
Gyd. Edita Jaskelevičienė homeopatė - natūropatė, lektorė, Holistinės Sveikatos propaguotoja.

Paskaitose-seminaruose atskleidžiamos ne tik teorinės gilios žinios, bet pravedamos praktikos dvasiniam atsinaujinimui ir sveikatos versmės pažadinimui. Pastoviai ieškoma dvasingų, persmelktų Širdingumu sprendimų žmogaus vidinės stiprybės ir sveikatos kūrimo programose, kad tai perduoti per paskaitas -seminarus.
Suvokiame, kad liga, sutrikimai, nesėkmės yra ryškūs ženklai žmogui, kviečiantys praplėsti savo požiūrius ir gyvenimo prasmės suvokimo ribas. Todėl per paskaitas skatiname ugdyti daugiamatiškumą ir visumos suvokimą, pripažįstant Dvasios amžinumą, Dieviškąją valią ir visko vykstančio gyvenime prasmingumą.
Siekiame paskatinti žmogų tokiam žemiškajam gyvenimui, kuris yra Žmogaus Sielai vystimosi ir tobulėjimo kelias. Žinios padės žmogui ligas ar sunkias situacijas pamatyti ne tik kaip sunkumus ir nemalonius, nereikalingus procesus, bet paskatinsime juose pamatyti ir užslėptą prasmę ir atsinaujinimo pradžią.
Siūlomų per paskaitas natūropatinių metodikų esmė, išskirtinumas ir efektyvumas remiasi tuo, kad SUAKTYVINTUME PAČIO ŽMOGAUS IŠSVEIKIMO PROCESUS „paciento vidinį gydytoją“. Kiekvienas organizmas turi savigydos galių, kurios tikslingai ir laiku įsijungia palaikyti sveikatą, jeigu joms natūraliai padedam, o netrukdoma tai ir siekiame perduoti pacientams, paskaitų klausytojams.
Domimės Sveikatos dėsniais, ligos, kaip mokytojos tikslingumu ir uždaviniais, studijuojam Gyvenimo sėkmės ir Laimės  principus., kad šias žinias galėtumėme perduoti visuomenei ir savo pacientams.
Sveikata – tai audinys, kurį audžia pats žmogus iš savo minčių, jausmų, emocijų, pažiūrų ir santykių su žmonėmis, todėl šiose sferose daromos klaidos ir yra ligų priežastimis.
Apie ligą mąstome, kaip apie mokytoją, ženklą, sielos skambutį, kuris liepia kažką rimtai peržiūrėti gyvenime ir keistis.
Liga, sutrikimai, nesėkmės yra ryškūs ženklai žmogui, kviečiantys praplėsti gyvenimo prasmės ir gilumos suvokimo ribas, tai ir perduodame per paskaitas - seminarus kartu pravedame sveikatinimo praktikų, gydomosios muzikos meditacijų.

PASKAITŲ SEMINARŲ TEMOS>>>

VAIKŲ UGDYMAS -  SEMINARŲ TEMOS>>>

< atgal