Paskaitų seminarų temos

Paskaitų –seminarų temos:

 1. Pirmasis žingsnis į suvokimą, kas yra SVEIKATA. Holistinis požiūris į sveikatą. Sveikatos ir ilgaamžiškumo programos, metodikos dvasiniam atsinaujinimui.
 2. Žmogus - nedaloma Visatos dalis, kūno ir Sielos lydinys.
 3. Suvokimai apie sveikatos dėsnius ir ligos svarbą žmogaus gyvenime. Kodėl apie ligą mąstome kaip apie mokytoją, ženklą, sielos skambutį, kuris liepia kažką rimtai peržiūrėti gyvenime ir keistis?
 4. Homeopatijos ypatumai ir galimybės sveikatos kūrimo programoje. Homeopatija streso ir virškinimo sistemos sutrikimų atvejais. Homeopatijos jėga imuninės sistemos stiprinimui. 2-3 paskaitos.
 5. Pažadinkime atsakomybę už Žemę. Visatos ir gyvenimo sėkmės dėsniai. Mokykimės mylėti ir rūpintis Žeme, kiekvienas privalome prisidėti prie harmonijos kūrimo Žemėje.
 6. Kelias į sveikatą ir harmoniją per emocijų ir minčių suvokimą. Suprasti savo emocijas ir jausmus, kelias į Sveikatą, išvengiant ligų ir nesėkmių.
 7. Vidinių galių išskleidimas stresinėse situacijose. Gyvenimo prasmingumo ir sėkmės dėsnių suvokimą Laimės paslaptys mumyse, kaip būti laimingu visą laiką.
 8. Dešimt Meilės sau - žingsnelių. Dvasinio atsinaujinimo ir vidinės harmonijos dėsniai.
 9. Nuolankumas. Kantrybė. Valia. Dvasinės saviugdos principai.
 10. ČAKROS - mūsų atminties saugyklos. Čakrų harmonizavimo sistema gerovės ir sėkmės kūrimui gyvenime. ŠIRDIES čakros svarba vidinei ir išorinei Harmonijai gyvenimo gerovei (2 paskaitos)
 11. Mikroelementų gyvybinė galia sveikatai. Mikroelementų įtaka charakteriui ir gyvenimo sėkmei, ilgaamžiškumo programai. 2 paskaitos.
 12. Sveikatos, dvasinio atsinaujinimo ir harmonijos kūrimo programa pagal Keturių stichijų gelmę (Ugnis, Oras, Vanduo, Žemė) 2 paskaitos
 13. Lotoso mini astrologinė sistema. Savaitės dienos svarba sveikatai, charakteriui ir tikslo siekimui.
 14. Vandens didžiosios paslaptys. Link sveikatos ir ilgaamžiškumo su vandens galia.

    15. Moteriškojo ir vyriškojo prado esmė ir harmonijos kūrimo paslaptys.

 1. Mėnulio programos sielos tobulėjimui ir evoliucijai. Sveikatos, sėkmės ir vidinės harmonijos programa pagal Mėnulio kalendorių.
 2. Žmogaus - Žmogui svarba! Kurkime santykius su žmonėmis šventus, nuoširdžius ir kūrybingus. Bendravimas žmogaus su žmogumi – vienas iš svarbiausių uždavinių, kurį gavome ir Žemėje.
 3. Organizmo savigydos įjungimas su šviesos spalvų terapija per akis. Holistinės mintys apie šviesos terapiją. SAULĖS galia žmogaus sveikatai. Saulės sistemos dėsniai, žmogaus gyvenimo ir sveikatos pagrindas.

 

Praktikos atliekamos per paskaitas-seminarus :

Mūsų siūlomų ir apmokinamų Sveikatinimo -gydymo praktikų esmė neužtušuoti susirgimo simptomų, o skatinti savigydos procesus , bioenergetiką, bioreguliacijos ir bioinformacijos procesus, adaptaciją, organų ir organizmo funkcijų atsinaujinimą  ir nukreipti Žmogų pilnai suprasti susirgimo tikslą, priežastį ir aktyviai dalyvauti savo sveikatos Kūrime.

 

 1. Vitruvijaus žmogaus pratimas -vidinei pusiausvyrai, ramybei.
 2. Kvėpavimo praktikos: - įprasta kvėpavimo praktika;   Jin-Jan kvėpavimas (saulės-mėnulio).
 3.  9 efektyvieji pratimai smegenims ir nervų sistemai harmonizuoti ir mąstymo procesams paaktyvinti.
 4. Savimasažo kompleksas.
 5. Auros harmonizavimo kompleksas.
 6. Abirankystės praktikos (kairiojo ir dešiniojo pusrutulio integracijai, senų įpročių pakeitimui).
 7. Raumenų patempimo pratimai, stimulas sveikatai ir energijos padidinimui, budrumui.
 8. Jogos pratimai akims.
 9. Akių pratimai trumparegystei.
 10. Akių stiprinimo pratimai daug dirbantiems su kompiuteriu.
 11. Čakrų stiprinimo, harmonizavimo pratimai ir Mudros.12. Bendravimo su Medžiais  praktikos. Diana Laurynaitienė gydytoja homeopatė - natūropatė, homeopatinių Heel preparatų vyr,konsultantė lektorė, holistinės sveikatos propaguotoja. Priklauso Homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijai. Stažuojasi  Vokietijoje Tarptautinės Homotoksikologijos asociacijos organizuotose seminaruose, tobulinasi retorikos meno kursuose Baden-Badene, Vokietijoje. Skaitomos paskaitos farmacininkams (profesiniuose tobulinimosi kursuose) gydytojams, studentams, visuomenei, bendruomenėms, sveikuolių organizacijoms.1.Efektyviai ir saugiai  gyvenkime su homeopatija 2. Homeopatijos galimybės ir ypatumai imuninės sistemos reguliavime ir alergijų gydyme. 4. Homeopatijos pagalba streso  ir  virškinimo sutrikimų atveju.6. Organizmo detoksikacija su homeopatija fizinės ir psichinės sveikatos pagrindas.8. Hepatobiliarinės sistemos gydymas homeopatija ir savigydos įjungimo programa. Esame atviros įvairiapusiškam bendradarbiavimui. Pagrindinis mūsų tikslas įkvėpti per paskaitas vidinei ir išorinei Sveikatai, Taikai ir Harmonijai.Kurti savyje pozityvią, šviesią, geranorišką energiją. Kiekvieną akimirką pajusti savo Mintis, kas kuriama viduje, stebint save. Viską įmanoma sutvarkyti ir pakeisti savyje ir išorėje jei:
 12. Kad pradėtų keistis aplinka ir harmonizuotųsi tiek žmogaus vidus, tiek išorinis pasaulis, pirmiausia reikia mums, kiekvienam pradėti dirbti su savimi, ugdant dvasingumą. Kaip paprasta! O kartu tai  reikalauja sąmoningumo ir valios pastangų, nuoseklumo ir kantrybės bei geros, pilnos Meilės Širdies. Nuostabu, kad tai galima pradėti šią akimirką, niekada nebus per vėlu, bet pradėti reikia tai dabar! Dirbti savo viduje – įveikiant ego pasireiškimus: baimę, agresiją, godumą, pyktį, puikybę, abuojumą...Ir tai pakeisti į Dieviškas Meilės, Atjautos, Gailestingumo, tarpusavio Pagarbos ir tarpusavio Palaikymo savybes.
 13. Hormoniniai sutrikimai moterims ir jų homeopatinis gydymas.
 14. Imuninės sistemos stiprinimas homeopatine programa.
 15. Homeopatijos tikslingumas nervų sistemos, žarnyno ir imuninės sistemos harmonizavimui.
 16. Homeopatinė bioreguliacija , kuriems virš 5O metų.
 17. PASKAITOS homeopatijos temomis
 18. MUDROS-energetiniai pirštų pratimai fizinei ir dvasinei  Sveikatai.
 19. Vidinės harmonijos formavimas, kepenų stiprinimo pratimas.
 • Širdyje gyvena Dievas, Džiaugsmingumas, Taikingumas,
 • Geranoriškumas, galvojimas apie kito gerovę, Meilė viskam, kas supa mus gyvenime!    
< atgal