Mikroelementai ir charakteris

Mikroelemetų kiekis oragnizme įtakoja charakterio savybes.
Harmonija ir sveikata

Svarbus akcentas ! Mikroelementų išsireguliavimas stipriai įtakojamas žmogaus charakterio savybių ir įpročių. Visi neigiami jausmai iki 3-5 kartų sustiprina mikroelementų sunaudojimą, dėl to, nervingiems, piktiems žmonėms žymiai greičiau ir stipriau išsireguliuoja mikroelementai.

Pagal dvasinį suvokimą žmogus jaučia , išgyvena 108 TROŠKIMUS gyvenimo situacijose. Visatą sudaro irgi 108 elementai, o žmogaus organizme taip pat yra 108 MIKROELEMENTAI .
Žmogaus išgyvenami 108 žemiškieji troškimai (pavydas, prisirišimas, pyktis, tuštybė, liūdesys…), kurie kelia kančią ir vidinę psichinę įtampą sustiprina mikroelementų sunaudojimą. Mikroelementai atitinka žmogaus charakterį. Todėl, esantys mikroelementų sutrikimai nurodo būtinybę suprasti savo psichologiją ir mintis bei keisti savo neigiamas charakterio savybes į taikingas ir geranoriškas.

Mikroelementai(ME) mūsų kūne atlieka svarbias funkcijas. Jie nesigamina patys, o gaunami su maistu, skysčiais arba per orą. ME mūsų organizme dalyvauja giluminiuose biocheminiuose procesuose. Daug kūno ir psichikos susirgimų tiesiogiai susiję su kūno skysčiais, o juos veikia ME. Kūno būklė susijusi su dvasine būsena ir atvirkščiai. Todėl fiziniai pokyčiai veikia emocijas, jausmus, mintis ir poreikius, o emocijos ir mintys įtakoja daugelio ligų ir susirgimų atsiradimą.

ME suaktyvina dvasinius procesus, todėl trūkstant gyvybiškai būtinų ME kinta žmogaus charakteris, emocijos, reakcijos į gyvenimo situacijas ir sunkėja adaptacija.
Kraujas atspindi 1- 2 savaičių medžiagų apykaitą, o iš plauko gauname informaciją apie 8 mėnesių procesus, vykstančius mūsų kūne. Todėl po plauko ištyrimo pradėjus vartoti trūkstamus ME, sustiprėja psichologinė pusiausvyra, atsistato teigiamos emocijos ir efektyviau siekiama užsibrėžtų tikslų.

PLAČIAU>>>