Lotoso medicina

Lotoso medicinos metodas padeda kuo tiksliau suvokti žmogaus sutrikimų ir ligų priežastis, padeda suprasti charakterio ypatumus, adaptacinius sugebėjimus gyvenime ir kintamoje aplinkoje.
lotosas
Šios metodikos pagalba parenkame kuo tikslesnį individualų gydymą homeopatiniais preparatais ir fitoterapija.
Lotoso gėlė yra gyvybės simbolis ir alchemikų darbo įrankis. Tai universalus gyvenimo, harmonijos, tyrumo, sveikatos ir augimo simbolis.
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės. Lotoso alchemija apima biologiją, augimą, sveikatą, mediciną, atjaunėjimą ir transformaciją. Lotoso medicina yra žinių pritaikymas sveikatai, žmogaus vystymuisi ir gydymui.
 
Savaitės gimimo diena turi tendencijas įtakoti mūsų charakterio savybes, ydas, polinkį ligoms, sutrikimams. LOTOSO medicina remiasi 7-niomis savaitės dienomis. Kiekviena savaitės diena turi savo tendencijas, energetiką, sėkmę vieniems ar kitiems darbams. Kiekvieną savaitės dieną valdo kita planeta. Žmonija, kiek save mena, visada gyveno 7-nių savaitės dienų cikle. Įdomus istorinis faktas yra tai, kad Mao Dze Dun, kiniečių revoliucionierius, kultūrinės revoliucijos metu pabandė pakeisti 7-nių dienų savaitės ritmą į 10-ties dienų. Labai greitai įvyko didelės problemos susiję su sveikata ir disharmonija, todėl buvo grįžta prie 7-nių savaitės dienų>>>