Mikroelementų ištyrimas

Plaukai – efektyviau nei bet koks kitas biologinis substratas atspindi organizmo persirgtas lėtines ligas ar praneša apie dar nepasireiškusį sutrikimą.

Green Leaves in Sri Lanka

Plauko tyrimas paremtas mokslo atradimais. Tikriausiai ne vienam iš Jūsų teko girdėti, kad ištyrus Napoleono plauką buvo nustatyta, jog jis buvo nuodytas arsenu. Plauko tyrimas naudojamas ir kriminalistikoje. Dabar jis pritaikytas medicinoje norint nustatyti, kokie sutrikimai yra žmogaus organizme ir kokiomis ligomis jis gali sirgti.

Atliekant plauko analizę atomo – emisiniu spektrometrijos būdu (pagal A.Skalni), nustatoma tiksli mikroelementų cheminė sudėtis žmogaus organizme, nulemianti daugiau kaip 50000 biocheminių reakcijų.

Plaukai! Taip, tai unikalu ir be galo tikslu: nėra jokio maišymosi, iškreipto vaizdo ir jokios intervencijos. Jūsų plaukuose yra visa informacija apie ligas, sutrikimus, mikro-makroelementų (ME) trūkumą ar perteklių.

Kraujo tyrimu nustatomi 5-7 ME, o iš plauko – 25-42 ME. Efektyviausiai nustatomi toksiniai elementai, susikaupę Jūsų kūne. Plaukų tyrimas parodo žmogaus “elementinį” portretą. Kiekvienas iš mūsų gimdami atsinešame polinkį kurio nors ME trūkumui ar pertekliui, o tai sąlygoja atsiradimą atitinkamiems susirgimams.

Kraujas atspindi 1- 2 savaičių medžiagų apykaitą, o iš plauko gauname informaciją apie 8 mėnesių procesus, vykstančius mūsų kūne. Po šio tyrimo atlikimo sustatomas korekcijos planas vienetiniais ME. Kursas, priklausomai nuo sutrikimų, gali būti skiriamas 4 – 8 mėnesiams.
Plačiau skaitykite>>>