Organizmo detoksikacija

Detoksikacija –  būtina ir labai efektyvi pagalba sau
Harmonija ir sveikata

Kaip vengti toksinų kaupimosi organizme ir jų atsikratyti? Kodėl reikia rūpintis pagrindinėmis savo organizmo detoksikacijos sistemomis? Kas veiksmingiau šalina toksinus – fizinis aktyvumas ar homeopatija? Norint būti sveikam, reikia suprasti organizmo detoksikacijos svarbą ir derinti homeopatiją su fiziniu aktyvumu bei nepamiršti ir kitų metodikų. Toksinų valymuisi labai svarbi ir vidinė – psichologinė, dvasinė žmogaus būsena.
Dauguma žino, kad žmogaus organizme kaupiasi nemažai nuodingųjų medžiagų, tačiau toli gražu ne visi atsakytų į klausimą, dėl kokių priežasčių. Žmonės neretai pamiršta, kad toksinų yra ne tik aplinkoje.
Psichologiniai, ir emociniai toksinai: triukšmas, garsi muzika, mūsų neigiamos mintys, jausmai.
Veiksminga – nuolatinė ir sisteminga programa
Toksinų valymas vyksta per pagrindines žmogaus detoksikacijos sistemas: odą, inkstus, virškinimo traktą, kepenis ir žarnyną . Detoksikavimo programą viena svarbiausių grandžių bet kokio sutrikimo atveju. Programa turi būti sudaryta iš fizinių priemonių, homeopatijos , gydymo augalais – fitoterapijos ir individualios natūropatinės programos.
Fizinės priemonės – tai sportas, pirtys, pasivaikščiojimai, programos gamtoje, joga, šokiai ir kt.. O homeopatijos programą reikėtų individualizuoti pagal kiekvieno žmogaus struktūrą. Toksinų valymui, organizmo dvasinės būklės harmonizavimui ir ypatingai limfos drenažui, labai tinka sąmoningo kvėpavimo praktikos, kurių apmokina per konsultacijas ar vedamas paskaitas.
Detoksikavimo programa turi būti nuolatinė. Žmogus privalo suprasti, kad problemos neišsispręs kelis kartus pavartojus fitoterapinį ar homeopatinį preparatą. Detoksikacijos programą geriausia taikyti du kartus per metus – pavasarį ir rudenį, tačiau pasireiškus sutrikimams dažnį būtina ir padidinti.
Kaip parenkamas detoksikacijos būdas
Norėdami išsiaiškinti, kokiai grupei – lengvo, vidutinio ar sunkaus toksiškumo – priklauso pacientai, gydytojai homeopatai turi įvertinti kelis aspektus – paciento būklę ir toksiškumo laipsnį pagal taškų skalę bei klinikinius simptomus. Pirmajai grupei priklauso sveiki arba nesunkiomis ligomis sergantys pacientai, norintys valyti organizmą ir optimizuoti toksinų drenažą. Pacientai, kuriems diagnozuotos sunkios ligos, tarp jų ir autoimuniniai bei priešvėžiniai susirgimai, priskiriami sunkaus toksiškumo grupei. Todėl jiems detoksikacija yra būtina.
Pacientams, norintiems atsikratyti nuodingųjų medžiagų, rekomenduojama vartoti preparatų rinkinį. Priklausomai nuo toksiškumo laipsnio ir to, kuo skundžiasi žmogus, skiriamas vienas ar derinami keli homeopatiniai preparatai.
Vanduo: gerti daug ar nepersistengti>>>