Suvokimai apie sveikatos dėsnius

Kviečiame visus, mieli gyvenimo bendrakeleiviai, pasižiūrėti pro mūsų širdies ir proto jungties langą į Sveikatos prasmę ir giluminę jos reikšmę kiekvieno mūsų gyvenime.
Harmonija ir sveikata
Esame gydytojos, natūropatės, homeopatės, sielos ir kūno gydovės, lektorės, Holistinio Sveikatos principo propaguotojos. Atskleisime savo, kaip gydytojų, matymą, suvokimus apie sveikatos dėsnius ir ligos svarbą žmogaus gyvenime, nukreipiant ieškoti paslėpto ligoje tikslo, uždavinio ir naujos galimybės. Kodėl apie ligą mąstome kaip apie mokytoją, ženklą, sielos skambutį, kuris liepia kažką rimtai peržiūrėti gyvenime ir keistis? Tai suprasti padeda žinios apie pasaulio dėsnius, gyvenimą bei jį valdančius tikslius principus. Šis pasaulis labai prasminga, išmintimi pagrįsta erdvė, o mūsų kiekvieno gyvenimas klostosi pagal natūralius, prasmingus dėsnius. Didelė dalis žmonių dėl žinių trūkumo mano, kad gyvenimas grįstas atsitiktiniais įvykiais.

Pasaulis paremtas TVARKA! Nėra jokių atsitiktinumų. Gyvenimą lemia ne gera ar bloga lemtis, o išmintingas procesas, kurio paskirtis per įvykius, situacijas ir ligas padėti žmogui atskleisti tas vietas, kuriose jis klysta, elgiasi bei mąsto neteisingai ir padėti žmogui atskleisti tai, kas jo esybėje gražiausia. Ši projekto tema apie sveikatą mums, kaip gydytojoms-natūropatėms, holistinio sveikatos principo propaguotojoms, aktualiausia. Suvokiame, kad už naują sveikatos programos kūrimą ir įgyvendinimą neginčytinai atsakomybę turi prisiimti tiek valstybė, tiek darbdaviai, tiek pats žmogus.
Mūsų nuomone, pats žmogus yra svarbiausia grandis, nelaukiant ir nekritikuojant aplinkos, keistis pačiam ir būti aktyviu visuomenės piliečiu. Sveikatos apsaugos sistemoje daug spragų, didžiausios išlaidos skiriamos ligoms, jų diagnostikai ir sergančiųjų gydymui, o ne sveikatos programos vystymui. Medicinos universitetuose mokoma pažinti ligas, tačiau ne žmogų, kuris galvoja, jaučia, veikia, ir kuris suserga nuo savo minčių bei jausmų ir savo nesupratimų. Gydytojai žino ir ryškiai akcentuoja bakterijas ir virusus, tačiau mažai kreipia dėmesį ,kodėl bakterijos išbujojo to žmogaus organizme, nesigilina į žmogaus gyvenimo aplinkybes, jo charakterio ypatumus ir neįvertina, kad bakterijoms duris atveria įvairios priežastys, tokios kaip jaučiamas pyktis, liūdesys ar įtampa, sutrikdo vidinę biochemiją, dėl ko susidaro tinkama terpė organizme veistis virusams. Svarbu ne bakterijos, o terpė, kurioje jos dauginasi. Gydytojai daug išmano apie piliules ir įvairiausius vaistus, tačiau tik retkarčiais su meile prisiliečia ar padrąsina pacientą, o tai kartais yra daug veiksmingiau nei bet kokia tabletė.
Gydytojo žodis pacientui labai vertingas. Šio periodo moderniai ir techniškai medicinai svarbu nesureikšminti išorines priemones, o akcentuoti vidines organizmo sveikimo gyvybines jėgas. Yra aparatūrų, analizuojančių bet kurią sudėtinę kraujo ar organizmo dalelę, tačiau tik retkarčiais kyla noras pažinti meilės kupinų minčių gydomąjį poveikį. Sureikšminus medicinos laimėjimus, kurie remiasi tik tyrimais, jiems skirtais pinigais ir „kova su liga“, per menkai dėmesio skiriama kurti Sveikatą, ugdant pasitikėjimą savo jėgomis, kūnu, minčių pasauliu ir visų pirma akcentuojant gyvenimiškai būtiną paciento pasitikėjimą ir atsakomybę prieš save patį ir savo gyvenimą. Plačiau sveikatos ir ligos vaidmenį žmogaus gyvenime galime suprasti, kai į gyvenimą pažvelgsime iš visatos ir gyvenimo dėsnių: Priežasties-pasekmės dėsnis.

Viskas, kas įvyksta gyvenime, turi savo priežastį ir uždavinius ateičiai. PLAČIAU>>>