Plauko tyrimai

Tyrimas iš plaukų - labai tikslus žmogaus organizmo SVEIKATOS KODAS. Šio metodo efektyvumas tame, kad kuo tiksliau atrasti žmogaus  savitumą, bei pagal tai parinkti sveikatos programą.

Kiekvienas žmogus įsisavina skirtingus mikroelementus, nors ir valgo tą patį maistą.

Plauko tyrimas padės, tiksliai sužinoti savo sveikatos kodą ir individualumą, kad kartu su sveikos gyvensenos ir gamtos teikiama  galia, įjungtumėt jums skirtą natūralią mikroelementinę sveikatos stiprinimo programą! Tada tiek jums  darbai, jūsų vaikams  mokslo metai, studentams studijos bus sėkmingos, lengvai pakelsite krūvius, įvairias gyvenimo situacijas ir tausosite nervų sistemą galėdami kuo geriau išskleisti savo talentus ir sugebėjimus.

Plaukai atskleis, kokia jums tikslingiausia visapusiška sveikatos programa:  fizinio kūno stiprybei; atminties, mąstymo procesų gerinimui; ramumui ir psichologiniam stabilumui; proto - kūno subalansavimui; emocijų įvaldymui; sutrikimų pašalinimui; imuninės sistemos stiprinimui.

 Konsultacijos metu papildomai aptariami žmogaus charakterio ypatumai, nulemiantys sveikatą, ir paskiriamas homeopatinis paruošiamasis gydymas.

 Sužinoti savo MIKROELEMENTINĘ formulę iš plaukų, reiškia gyventi ryšyje su savo Sveikatos šaltiniu!

Tiksliai sužinosite, kokių jums mikroelementų reikia ir koks jūsų mikroelementinis tipas.

*********************************

Plauko tyrimas Paprastas.

Tikslus.

 Ekonomiškas! 

100% tiksliai sužinoma kas reikalinga  Jūsų organizmui! Tyrimo iš plaukų rezultatai padės charakterio savybių supratimui, silpnųjų pusių atpažinimui ir stipriųjų savybių ugdymui. Vidinės  savybės ryškiai įtakoja sėkmę gyvenime, psichologinę būseną, vidinę pusiausvyrą ir sugebėjimą adaptuotis, įveikti sudėtingas situacijas ir sveikatos sutrikimus bei mikroelementų disbalansą.

Plauko tyrimas padės būti darbingu, žvaliu, gerinant mokinimosi, atminties, įsiminimo procesus.

 Po plauko tyrimo lengviau sprendžiasi gyvenimo stresinės situacijos, nes sustiprėja fizinė ir psichinė ištvermė, padidėja adaptacinės savybės gyvenime.  

Ar žinote, kad mikroelementų išsireguliavimas stipriai įtakojamas žmogaus charakterio savybių ir įpročių.

Visi neigiami jausmai iki 3-5 kartų sustiprina mikroelementų sunaudojimą, dėl to nervingiems, stresuojantiems, konfliktiškiems, piktiems žmonėms žymiai greičiau ir stipriau išsireguliuoja mikroelementai. Sveikatai labai svarbu jausmų, emocijų suvokimas ir reguliavimas. Savistaba, įvaldymas savo psichinių reakcijų stresinėse situacijose, neigiamų emocijų pakeitimas į teigiamas.

Mikroelementai atitinka žmogaus charakterį, todėl mikroelementų sutrikimai nurodo būtinybę  keisti  savo neigiamas charakterio savybes į taikingas ir geranoriškas. (namų darbam: www.harmonijairsveikata.lt) internetiniame psl. skiltis Mikroelementai ir charakteris.)

**********************************************************

Efektyviai įjungti organizmo savigydos galias padeda sudaroma programa po mikroelementų tyrimo iš PLAUKŲ.

Žmogaus  plaukuose yra visa informacija apie  mikro - makroelementų (ME) trūkumą ar perteklių ir sveikatos parinkimo būdus.

Plaukai – efektyviau už bet kokį kitą tiriamąjį substratą atspindi organizmo silpnas grandis ar praneša apie dar nepasireiškusį sutrikimą.

***********************************************************

Plaukai labai tiksliai atspindi žmogaus organizmo 8 – 10 mėnesių medžiagų apykaitą ir nustatoma 25 – 42 mikroelementai, o kraujas atskleidžia 3-8 dienų  medžiagų apykaitą ir  tik 5 – 7 mikroelementus.

**********************************************************

Vaikams pagal plauko tyrimą nustatoma individuali ir labai tiksli organizmo augimo, brendimo procesų ir imuninės sistemos stiprinimo programa. Tyrimo informatyvumas padės vaikams natūraliai stiprinti sveikatą, pilnavertiškai augti ir pakelti mokymosi bei psichologinius krūvius.

********************************************************

 

  • Mūsų profesionalumas, žinios ir patirtis Jūsų  visapusiškai Sveikatai!
  • Konsultacijos eiga : Konsultacijos metu nukerpamos plaukų sruogelės, kurios siunčiamos į Maskvos Biologinės medicinos centrą (www.microelements.ru ). Su šiuo centru mes bendradarbiaujame jau 15 metų, turime profesionalią patirtį ir gerus sveikatos rezultatus. Tyrimo rezultatai gaunami po 3-4 savaičių. Klientas konsultacijos metu gauna šiam laikotarpiui  organizmo paruošimo programą ( homeopatija) mikroelementų geram įsisavinimui, o tai ir yra svarbiausia grandis sveikatos programoje.
  • Svarbu suprasti, kad žmogų formuoja ne tai, kas yra suvalgoma, bet, tai ką įsisavina  organizmas. O mikroelementų įsisavinimą  nulemia daugelis gyvenimiškų faktorių kaip  gyvenimo būdas, minčių kokybė ir  charakterio savybės, taisyklingos laikysenos suformavimas, stuburo tiesumas, kvėpavimo praktikos, fiziniai pratimai atsipalaidavimui, kraujotakai, pilvo presui. Tai detaliai aptariama ir harmonizavimo metodikų apmokinama konsultacijos metu (konsultacijos trukmė iki 1,5val). Tyrimo išaiškinimas su homeopatijos korekcija įeina į antrą konsultaciją.  Plačiau apie mūsų veiklą- www.harmonijairsveikata.ltKonsultacijos  teikiamos Kaune: A.Mickevičiaus 46 „Atgijos“ vaistinė – klinika.
  • Išsamus konsultacijų aprašymas:
  • Registruotis tel. 868534521 ir 868721921 
  • Gavus mikroelementų atsakymą, žmogui sveikatos programa sustatoma 6-8 mėnesiams.

I konsultacija:  Detalus sveikatos sutrikimų, nusiskundimų aptarimas, apžiūra. - Sutrikimų priežasčių analizė, ligų metafizika, tai ligose, nesėkmėse priežasties – pasekmės supratimas pagal Lise Bourbeau, Sinelnikovo, Luizos Hay sistemas. - Homeopatinės programos sudarymas pagal Lotoso metodiką – savaitės dienų astropsichologinė sistema, klasikinės ir kompleksinės homeopatijos individualus parinkimas, charakterio įtakos sveikatai suvokimas. - Sveikos gyvensenos programos sudarymas. „Namų darbų programa“ 3-4 savaitėms. - Gydomosios muzikos parinkimas. - Kvėpavimo metodikų apmokinimas (Universalioji metodika, Jin-Jan kvėpavimo metodika). - Plauko nukirpimas ir esminių rekomendacijų išaiškinimas. Paruošiamoji detoksikacinė programa prieš mikroelementų tyrimo rezultatus iš Plauko tyrimo (organizmo valymo ir sustiprinimo programa su homeopatija, fitoterapija ir fizinėmis metodikomis).

II konsultacija: - Sveikatos pakitimų bei sutrikimų aptarimas. - Išsamus plauko tyrimo rezultatų aptarimas, mikroelementų sutrikimų detalus paaiškinimas. - Dietos programos sudarymas pagal mikroelementų tyrimo rezultatus. - Charakterio ir mikroelementų sutrikimų tarpusavio ryšio išaiškinimas. (Charakteris ir mikroelementai minčių higienos ir psichinės sveikatos programos sudarymas). - Pacientą dominančių klausimų aptarimas. - Mikroelementų įsisavinimą gerinančios programos sudarymas ir detalus išaiškinimas.

< atgal