Sveikatos kodas plaukuose

plaukai

Mikroelementų ištyrimo iš PLAUKŲ esmė. Plauko tyrimas Paprastas. Tikslus. Ekonomiškas! Vartosite 100% tiksliai tik tai, kas reikalinga Jums !

„Harmonijos ir Sveikatos“ programoje siūlomų natūropatinių metodikų esmė, išskirtinumas ir efektyvumas remiasi tuo, kad kuo tiksliau
atrastume žmogaus individualumą ir SUAKTYVINTUME PAČIO ŽMOGAUS IŠSVEIKIMO PROCESUS „paciento vidinį gydytoją“.

Diagnostikos ir gydymo metodas iš plauko (pagal m.d. A.V.Skalni).

Sužinoti savo cheminę formulę – tai reiškia gyventi atmerktomis akimis, žinoti, kokių tiksliai mikroelementų trūksta jūsų organizmui.

Mikroelementų ištyrimo iš plaukų svarba :

- Labai tikslus organizmo individualumo ir ypatumų nustatymas.
- Tikslios, tik pagal tirto žmogaus biocheminius ypatumus, stiprinimo programos parinkimas.
- Ligų ir sutrikimų priežasčių nustatymas.
- Nustatomas žmogaus “ELEMENTINIS PORTRETAS”.
- Senėjimo procesų sulėtinimas, ilgaamžiškumo individualių faktorių nustatymas.
- Vaikams nustatoma individuali ir labai tiksli organizmo augimo, brendimo procesų ir imuninės sistemos stiprinimo programa.
- Moksleiviams, studentams gerinami mokymosi, atminties, įsiminimo procesai.

Plauko tyrimas paremtas mokslo atradimais. Daugumai teko girdėti, kad ištyrus Napoleono plauką buvo nustatyta, kad jis buvo nuodytas arsenu. Plauko tyrimas naudojamas ir kriminalistikoje. Dabar jis pritaikytas medicinoje norint nustatyti, kokie sutrikimai yra žmogaus organizme ir kokiomis ligomis jis gali sirgti. Kosmetikos salonuose ar kirpyklose ištiriama tik plauko struktūra. Atliekant plauko analizę atomo – emisiniu spektrometrijos būdu (pagal A.Skalni), nustatoma tiksli mikroelementų cheminė sudėtis žmogaus organizme, nulemianti daugiau kaip 50000 biocheminių reakcijų.
Plaukai! Taip, tai unikalu ir be galo tikslu: nėra jokio maišymosi, iškreipto vaizdo ir jokios intervencijos. Jūsų plaukuose yra visa informacija apie ligas, sutrikimus, mikro-makroelementų (ME) trūkumą ar perteklių. Plaukai – efektyviau už bet kokį kitą biologinį substratą atspindi organizmo persirgtas lėtines ligas ar praneša apie dar nepasireiškusį sutrikimą.
Kraujyje nustatomi tik 5-7 ME, o iš plauko – net 25-42 ME. Efektyviausiai nustatomi toksiniai elementai, susikaupę Jūsų kūne. Plaukų tyrimas parodo žmogaus "elementinį” portretą. Kiekvienas iš mūsų jau gimstant atsinešame polinkį kurio nors ME trūkumui ar pertekliui, o tai sąlygoja atitinkamų susirgimų atsiradimą. Kraujas atspindi tik 1-2 savaičių medžiagų apykaitą, o iš plauko gauname informaciją apie 8 mėnesių procesus, vykstančius mūsų kūne.
Po ištyrimo taikomi tik vienetiniai ME (o ne kompleksai), kurie nulemia organizmo sutrikimo korekcijos efektyvumą. Kursas, priklausomai nuo sutrikimų, skiriamas 4 – 8 mėnesiams.
< atgal