Sveikatos kūrimas

Sveikatos kūrimui būtina įtraukti metodikas visoms šioms sritims:
-Kūnui programa  - įeina sportas, pratimai stuburui, pilvo presas. Baseinas. Pirtis. Joga. Tai-chi. Dervišų joga. Kovų menų sritis. Šokiai. Jojimas.
-Mintims programa – kvėpavimo praktikos (pagrindinis kvėpavimas  ir In/Jan kvėpavimas) būtinas sąmoningumas ir savistaba.
-Emocijoms programa – vandens procedūros. Baseinas. Pirtis (2 kartus per savaitę) + būtinas sąmoningumas, savidisciplina. Emocijas valdyti, motyvuoti, suprasti – nukreipti kūrybai.
Dvasingumo programa – Malda. Meditacija. Kvėpavimo praktikos. Dainuojančių dubenų praktikos –procedūros. Dvasinės literatūros skaitymas (+knygų sąrašas). Pratimai ir praktikos (sąrašas pridedamas mokamos konsultacijos metu).
Rekomenduojama :
Homeopatinė programa – vidinei harmonijai, ramumui, stabilumui, pusiausvyrai. Organizmo valymui, limfos, kepenų drenažui – tai harmonizuoja nervų sistemą, reguliuoja negatyvias emocijas, kaip pyktis, dirglumas, agresyvumas ir t.t.
Plauko tyrimas – mikroelementų nustatymo ir paskyrimo programa (pridedamas plauko tyrimas).
Astropsichologinės konsultacijos
 
Svarbu visada prisiminti, kad mes galime reguliuoti save :
  • Būtina savistaba, kad įvertinti savo vidinę būseną. Visada galime pakylėti savo vidines vibracijas pozityvo linkme.
  • Ugdyti įprotį, kad kelti savo nuotaiką, optimizmo- džiugesio kryptimi.
  • Būti dėkingumo būsenoje.
  • Tapti savo būsenos kūrėju– sąmoningu kūrėju.
  • Pastoviai kelti pačiam savo būsenos vibracijas.
  • Mes laisvi rinktis, kokį požiūrį įsileisime esant situacijoms, įvykiams, kitų žmonių elgesiui.
  • Dirbti su savimi, kad prisiderinti prie to kas vyksta, nesusitapatinti su situacijomis ir nebūti abuoju, bet sąmoningai siekti  taikingo, pozityvaus sprendimo.
  • Ugdyti drąsą, išeinant iš šablonų ir inercijos, kurie trikdo gyvybę. Atsinaujinimo programa visose gyvenimo srityse, remiantis Dieviškais principais.
-SVEIKATOS dėsniai. Kiekvienas sutrikimas turi savo gilią priežastį-metafizinę-psichologinę gelmę. Sveikatos atstatymo programoje reik daug dėmesio skirti psichologijai, nes sutrikimai kalba žmogui, kad reik visiškai naujai pažiūrėti į gyvenimą, santykius su žmonėmis, patį save ir daugelį kitų svarbių detalių. Sveikatą  nulemia žmogaus gyvenimas, charakteris. Per konsultacijas užduodama daug klausimų, kad suprastume, kokios  gydymo priemonės būtų efektyviausios prie  sutrikimo, kuris rodo vidinės harmonijos trūkumą. Svarbu kuo greičiau pažiūrėti į save ne tik, kaip į kūną, o Sielos – Dvasios - kūno vienovę. Svarbu ne tik vaistą paskirti, o padėti jums suprasti save, savo gyvenimą, nesupratimus, savo psichinius ypatumus ir atsiradusios ligos priežastis. Kaip sielos kūno gydovės suvokiame, kad kiekviena liga, kiekvienas sutrikimas turi gilumines priežastis tiek psichologines, tiek ir fiziologines. Kiekviena liga yra ženklas žmogui, kad reik keisti savo nuostatas, charakterį ir gyvenimą bei suvokti, kokias savybes skatina ugdyti vienas ar kitas sutrikimas. Reikia jūsų aktyvaus dalyvavimo kuriant Sveikatą ir suvokiant, ką ši liga praneša jums apie jūsų gyvenimą.
Siūlome jums paskaityti knygas, kurios padeda suprasti ligos  priežastis ir gelmę, nes liga, tai žmogaus gyvenimo audinys. Lise Bourbeau „Tavo kūnas sako '"Mylėk save !", Sinelnikovas "Skiepai nuo streso" ir "Pamilk  ligą savo ", Masaru Emoto „Žinia, kurią mums praneša vanduo“, Sonia Choquette „ Sielos pamokos ir sielos tikslas“, Audronė Ilgevičienė „Menas mylėti“, Audronė Ilgevičienė ir Petras Ilgevičius „Malda“, Louise L.Hay "Mylėdamas save būsi laimingas"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sutrikimai kviečia žmogų plačiau pažiūrėti į savo mintis, emocijas, elgesį su artimaisiais ir paieškoti, ką reik keista ir ką reik pamatyti savyje.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pasižiūrėti į situaciją iš šono - sąmoningai, nesusitapatinti su situacija, nedidinti jos, bet spręsti apjungiant programą visoms sritims- kūnui, mintims, jausmams, dvasiai.
Svarbu suprasti, kad sveikatos energija nuteka ( išteka ) jei koncentruojamasi pastoviai į negatyvą. Tada nelieka energijos kurti teigiamų procesų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Energija žmogaus nuteka ten, kur Mintys ! Uždavinys –sekti savo mintis + savidisciplina +savikontrolė, minčių ir jų sukeltų emocijų pastebėjimas ir valdymas.
Į Gyvenimo situacijas pažiūrėti atsakingai, bet kartu su lengvumu ir optimizmu. Visada yra išeitys iš situacijų reik jų neišdidinti, nesureikšminti ir netapti auka, galvojant, kad tik man yra sunkiausia, taip mes sau trukdome sau spręsti situacijas ir išeikvojame energiją veltui, vietoj to, kad ieškotume naujų galimybių ir būtume kūrybiški. Juk gyvenimas turi savo sunkumų ir visi turime spręsti juos, bei ugdyti stiprybę, kantrybę.
Gyvenimas turi dėsniu, kuriems mes visi žmonės esame pavaldūs. Svarbiausias dėsnis Priežasties- pasekmės t.y. niekas neasitinka atsitiktinai, viskas turi priežastis.
Už viską turime būti atsakingi: atsakomybė turi būti už mintis, nes mąstymo stilius  formuoja įpročius, pasirinkimus, elgesį ir kuria pasekmes už kurias esame atsakingi. Labai svarbu suvokti atsakomybę už žodžius, nes jie gali turėti kuriančią ar griaunančią  jėgą. Žodžiu- žmogus kuria situacijas taip pat stipriai kaip ir veiksmu, tik gal ne iš karto pamatoma ar suvokima žodžių įtaka gyvenimo vyksmui.
Būtina bendravimo etika, tarpusavio pagarba, atjauta, švelnumas.
Kiekvienas žmogus turi laisvą valią . Neteisinga primesti savo norus, reikalavimus, jei mes ir jaučiamės tikrai teisingi ir norintys gėrio kitam, bet galime tik pasiūlyti savo stilių, variantus, neprisirišant, kad kitas taip turi daryti. Santykiuose labai svarbu suprasti, kad mes kuriame sau atsakomybę kenkdami kitam. Pagalvoti apie savo poveikį kitam žmogui žodžiu, mintimi- ką kitas pajunta į mūsų žodžio,emocijos, veiksmo  poveikį ? Didžiausias mūsų visų žemėje darbas- bendravimo uždaviniai ( bendravimo karma ) Todėl po daugelio ligų priežastimis dažnai atrandamos bendravimo klaidos , nesupratimai, pykčiai, emociniai stiprūs išgyvenimai. Psichologinių išgyvenimų sukelti cheminiai procesai per tam tikrą laiką sukelia ir fiziologinius, kūniškus pakitimus organuose, sistemose. Svarbus iškyla uždavinys, pamatyti save iš šono.:)
Gyvenimo sėkmei ir sveikatai svarbu viskas- kaip gyvename !
Todėl turime suprasti, kad galime save tobulinti ir savyje galime ugdyti dorybes, stiprybę, jėgą, darbštumą, pareigingumą, taikingumą, geraširdiškumą ir t.t. Gyvenime mums reikia daugelio savybių, kad išliktume sveiki ir sėkmingi. Tai ir yra viena iš svarbių priežasčių, kodėl ateiname į žemelę ;) O visos situacijos, sutrikimai ir parodo nuo ko gi mums reikia pradėti !
 
 
< atgal