Vanduo

Vanduo: gerti daug ar nepersistengti?

Kiek žmonių, tiek nuomonių. Tačiau atrodo, kad diskusijai „Kiek vandens per dieną mums reikia?“ lemta gyvuoti amžinai. Rekomenduoja rinktis viduriuką.

Įvertinant tai, kad mūsų organizme – apie 70 procentų yra vandens, jį gerti būtina.
Vienam kilogramui turėtų tekti po 30 mililitrų vandens – tai idealus indeksas, vandenį sveikiausia gerti mažais gurkšniais ir dažniau.


Žarnynas – antrosios smegenys

Nuo žarnyno veiklos priklauso ne tik grožis ir sveikata, bet ir mūsų mąstymo procesai. Jei jūsų paklaustų, kokio ilgio gali būti žarnynas  turbūt  nepasakytumėte?

Vidutinis žmogaus žarnų ilgis – net iki 10 metrų. Gera žarnyno veikla ir guvus bei greitas mąstymas yra neatsiejami dalykai.

O ką daryti, kad žarnynas būtų patenkintas?

Vieną kartą per savaitę pasidaryti iškrovos dieną ir nepamiršti valgyti ląstelienos turinčių produktų – žalių ir troškintų daržovių, sportuoti, daryti kas dieną pilvo presui pratimus bei būti atsakingam už savo mintis, kurios įtakoja vidinę žmogaus švarą. Kuo daugiau teigiamų, geranoriškų minčių, tuo harmoningiau dirbs ir žarnynas. Mintys, žmogaus nusiteikimas ir sugebėjimas kurti savyje laimės hormoną, nepasiduodant išorės sunkumams, o ieškant pozityvių išeičių ir yra pagrindinis sveikatos šaltinis.

Vietoj pabaigos
Sveika mityba, sportas, žalingų įpročių atsisakymas, taikingo, optimistiško požiūrio kūrimas – šie dalykai priklauso nuo mūsų pačių noro, sąmoningumo ir pastangųir tai galime taikyti kasdieną. Žmogus susikuria daug įtampos savo viduje ir taip apsunkina detoksikacinių sistemų darbą. Daugiausia įtampos kyla dėl vis didėjančio aplinkos užterštumo, nemokėjimo priimti stresinių situacijų , pasiduodant neigiamoms emocijoms, vietot to, kad ieškoti sprendimų ir naujų galimybių. Plačiai naudojama detoksikacijos terapija gali pagerinti mūsų sveikatos būklę: apmalšinti alergijų simptomus, širdies ligas, virškinimo sutrikimus, chroniškas infekcijas, galvos skausmus ,taip pat – praskaidrinti nuotaiką, įveikiant nerimą ir depresiją.
Detoksikacijos procesai labai svarbūs mūsų organizmui, tad kodėl neapdovanojus savo kūno ir nepasinaudojus homeopatinės medicinos teikiamomis galimybėmis sustiprinti savo sveikatą.
< atgal