Vidinių galių harmonizavimas

Harmonija ir sveikata

Žinių svarba žmogaus gyvenime yra labai didelė. Trūkstant žinių apie gyvenimo dėsnius ir principus, dažnai patiriame stresą, įtampą ir baimę, nes nežinome, ar galėsime įtakoti ir pakeisti tam tikras gyvenimo situacijas. Gyvenimas be pažinimo ir žinių nėra vertas pats savęs..!

Gyvenimo eigą lemia ne gera ar bloga lemtis, o išmintingas procesas, kurio paskirtis – padėti žmogui atskleisti tai, kas jo esybėje gražiausia, ką reikėtų keisti charakteryje ir įpročiuose, kad lydėtų sėkmė.

Pasaulis – tai tvarka, jame nėra atsitiktinumų. Viskam yra priežastys. Daugelis žmonių neįsiklauso į tylų, išmintingą vidinį balsą, todėl nepajunta, kad neaprėpiamoji mūsų Visata ne tik išmintinga, bet ir mums labai palanki..! Mes esame tiesiog praradę ryšį su tuo natūraliu grynosios išminties šaltiniu, nes ši vartotojiška ir materiali visuomenė yra paskendusi paviršutiniškame pasaulio žaisme, nuvarginta triukšmo ir chaoso.

Visi gyvenime įvykstantys ryšiai yra skirti tam, kad mokytų mus svarbių pamokų, spartinančių dvasinį augimą, ir padėtų plėsti sąmonę.

Klaidos, nemalonūs atsitikimai ir ligos mums duotos tam, kad dvasiškai augtume. Tik klaidų limitas kiekvienam žmogui skirtingas, kad išmoktume jų nekartoti…

Pagrindinis gyvenimo tikslas – ištyrinėti ir pažinti save..! Vidinis darbas su savimi yra laimės ir sveikatos esmė gyvenime. Brangiausios gyvenimo dovanos slepiasi mūsų viduje…

Užduokite sau tris klausimus:

- ar išmintingai gyvenu?

- ar tinkamai myliu?

- ar pasiaukojamai tarnauju?

Gyvenime siekdami harmonijos ir sėkmės, atsiminkite tam tikrus principus>>>

 

< atgal